MediaCat

Akçansa sürdürülebilir gelecek için “Dünya Varmış” diyor

2030 sürdürülebilirlik yol haritası doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Akçansa önemli bir iletişim çalışmasına imza attı.

Akçansa, 160 adedi üç boyutlu olmak üzere ürettiği 280 yapay resifi deniz canlılarına yuva olması için Marmara Denizi tabanına yerleştirerek biyolojik çeşitliliği artırıyor. Marmara Adaları Yapay Resif Projesi kapsamında “Dünya Varmış” kampanyasına imza atan Akçansa, sürdürülebilir yarınlar için fark yaratan çalışmasına dikkat çekiyor.

Opi Medya ve İletişim Ajansı imzalı kampanya kapsamında deniz canlılarının yeni yuvası olan yapay resifler suya yerleştirilirken Akçansa Su Altı Topluluğu da dalış gerçekleştirerek daha sürdürülebilir gelecek için “Dünya Varmış” mesajını veriyor.

Akçansa’nın Marmara Adası Gündoğdu Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği işbirliğinde hayata geçirdiği Marmara Adaları Yapay Resif Projesi ile bölgedeki hassas ekosistemin korunmasının yanında biyolojik çeşitliliğin ve balık popülasyonunun artırılmasına katkıda bulunulması hedefleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.