MediaCat

Neden Creatuce’ta çalışmalıyız?

Ajans Halleri’nin yeni konuğu Creatuce.

Neden Creatuce’ta çalışmalıyız?

Y&R Team Red İstanbul, Titrifikir, Serdesin, Sesliharfler, Karpat, Gode İstanbul, Ctrlplus, Güzel Sanatlar, MullenLowe Istanbul, Communique, Being Çözüm, Cheil Turkey, Tazefikir, Dwarf Planet, Puck Global, Gri Creative, Deep360, Karbonat, Concept, Markam Medya, Über, Alaaddin ile birlikte iletişim ajanslarından Excel İletişim ve Algı Yönetimi, Golin İstanbul, Olmadık Projeler, Ogilvy PR, TimePR, Inhouse İletişim, Bersay İletişim Danışmanlığı ve Grup 7 İletişim’i ağırladığımız Ajans Halleri’nin bu haftaki konuğu Creatuce.

Nevi şahsına münhasır ajansın çalışma ofisi için buyurun.

Creatuce’ta çalışmak için 12 neden

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

Arkadaşlar gezegenimize hoş geldiniz… Kimin eli boştaysa Fatih’i iki tık sola alabilir mi?

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

Siz bu satırları okurken günlerden Cuma ise mutlaka ajansımıza kahvaltıya bekleriz. Ajans Ablamız Songül yaptığı gözlemelerle, pankeklerle bizleri tüm diyetlerden, en deli detokslardan alıkoysa da onun müthiş kahvaltısını etmeden haftayı kapatmayız, sizi de bırakmayız.

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

Birbirimizden farklı olsak da bir araya geldiğimizdasdfghjklşi :D

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

İçinde bulunduğunuz dünyadan kopup gezegenimize geldiğinizde yabancılık çekmemeniz için toplantılarımıza astronot kardeşlerimizi de dâhil ederiz.

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

Gülmenin, eğlenmenin, paylaşmanın ne kadar önemli olduğunu ve maalesef tüm bu duyguların dünyada ne kadar az bulunduğunu bildiğimiz için kendi gezegenimizde aksine asla yer vermeyiz. Bahçenin tadını da yalnızca fotoğraflarda değil, dilediğimiz her an çıkarırız.

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

Dilediğinde ata dönüşebilen, savaşçı ruhlu, gönderdiği büyü ile rakiplerimizi alt edecek tüm Mortal Kombatçıları da her daim aramıza bekleriz.

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

Ajansa taşındığımız ilk günden beri bizi seçen, galaksinin en uykucu kedisi (son bir yıldır uykusunu alamadı) Mars’ı da sizlerle tanıştırmaktan gurur duyarız. Sevgiye ihtiyacınız olduğu her an gırlaya gırlaya kucağınıza gelen, siz isteseniz bile asla gitmeyen biriciğimize de konseptlerimizi göstermeden sunumlara katılmayız.

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

Bahçede, toplantı odasında, balkonda, terasımızda nerede çalıştığınızla asla ilgilenmez, yaratıcılığın ve işini aşkla yapabilmenin en önemli noktalarından birinin özgürlük olduğunu biliriz.

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

Ekranlarımızı severiz. Bu arada Kutay’ın klimanın fanı çok vuruyor diye bir ekranı dik koyup siper olarak kullandığı iddiaları tabii ki doğru değil.

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

“En az 100 like” garantili köşelerimiz ile ışınlanmanın en güzel yanlarını sosyal medya sayfalarınızda paylaşmanızı destekleriz.

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

Ne zaman ciddi ne zaman sulu olmamız gerektiğini de çok iyi biliriz. Ama tam ciddi olacağız bir gülme tutuyor yani, onu da baştan söyleyelim.

Neden Creatuce'ta çalışmalıyız?

Biz güzel bir aileyiz. Dünyaya bir o kadar uzak bir o kadar da yakınız.
Fikirlerimizi, hayallerimizi hayata geçirmek için bir araya gelir, hiçbir fikrin ölmesine izin vermeyiz.
İyi bir ekibin; birbirini destekleyen, saygı duyan, hak tanıyan, birlikte gülebilen insanlardan bir araya geldiğini biliriz.
Yolunuz ne zaman Esentepe’ye düşerse bir kahveye, kahvaltıya bekleriz.
Kim bilir belki de Ajans Ablamız Songül keki fırına atmıştır bile.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.