MediaCat

Neden Bersay İletişim’de çalışmalıyız?

Ajans Halleri’nde bu haftaki konuğumuz Bersay İletişim Grubu.

Neden Bersay İletişim’de çalışmalıyız?

Daha önce Y&R Team Red İstanbul, Titrifikir, Serdesin, Sesliharfler, Karpat, Gode İstanbul, Ctrlplus, Güzel Sanatlar, MullenLowe Istanbul, Communique, Being Çözüm, Cheil Turkey, Tazefikir, Dwarf Planet, Puck Global, Gri Creative, Deep360 ve Karbonat ile birlikte iletişim ajanslarından Excel İletişim ve Algı Yönetimi, Golin İstanbul, Olmadık Projeler, Ogilvy PR, TimePR ve Inhouse İletişim’i ağırladığımız Ajans Halleri’nde bu hafta Bersay İletişim Grubu’nu ağırlıyoruz.

Dijital hayatımızın merkezini oluştursa da hard copy’nin kıymetini bilen ajansın çalışma ofisi için buyurun.

Bersay İletişim Grubu’nda çalışmak için 7 neden:

Neden Bersay İletişim'de çalışmalıyız?

Çizgi dışı işler, çizgi dışı fikirler: İşte Bersay’ın tam kalbi burası. Müşterilerimiz için ürettiğimiz fikirlerin, projelerin Greenwich’i. Her birinin “kişiselleştirilmiş” projeler beklediği, birçok sektörden gelen iş ortaklarımıza sunduğumuz, onları farklılaştıracak projelerin başlangıç noktası.

Neden Bersay İletişim'de çalışmalıyız?

Entelektüel birikimin Bersay’daki yeri: Bersay’ın 26 yıllık geçmişinde en çok kıymet verilen konuların başında her zaman entelektüel birikim geldi; halen de öyle. Kitap okumanın, müzik dinlemenin, film izlemenin ve bunları rahat bir ortamda yapabilmenin huzuru tüm çalışanlara iyi geldi.

Neden Bersay İletişim'de çalışmalıyız?

Hard copy forever: Yemek kitaplarından DVD’lere, müziklere kadar matbu olan hemen hemen her şeyin dijital dünyaya aktarıldığı bir ortamda, biz hala hard copy okuyoruz, evet! Gün içinde sürekli ekran başında ve gündemi dijital olarak takip eden bizler için, verdiğimiz kısa bir molada gazete kokusu kadar rahatlatıcı bir şey olabilir mi?

Neden Bersay İletişim'de çalışmalıyız?

Sizin hiç atariniz oldu mu?
80’li yılların popüler atari oyunu Pac-Man, içimizdeki çocukların yaratıcılığını unutmamamız için Bersay’da… Beyin fırtınalarının vazgeçilmez toplantı odası olan Pac-Man, aynı zamanda biraz rahatlamak ve kafasını dağıtmak isteyen ekip arkadaşlarımızın uğrak yeri.

Neden Bersay İletişim'de çalışmalıyız?

Çünkü her fotoğraf bir hikâye anlatır…
Bersay ekibinin etkinliğinden kutlamasına, happy hour’undan iç iletişimde hayata geçirdiği keyifli etkinliklere kadar günün her anında biriktirdiği güzel anılar bu duvarda toplanıyor. Çünkü Bersay; insan kaynaklarıyla değil, insan kıymetleriyle çalışıyor. Birlikte biriktireceğimiz hikâyeler anlatan nice anlara…

Neden Bersay İletişim'de çalışmalıyız?

Zirveye çıkmak takım oyunu gerektirir.
Her birimizin başarılı olduğu veya sendelediği bu yolculukta, benimsediğimiz en önemli değerlerden biri de takım oyununu doğru kurgulamak. Zirveye ancak bir arada çıkılabileceğinin bilinciyle her zaman birbirimizin eksiklerini tamamlıyor, artılarından ilham alıyoruz.

Neden Bersay İletişim'de çalışmalıyız?

Ve biz…

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.