Ajans çalışanlarını kapıştıran dövüş oyunu

Tüm Wieden + Kennedy São Paulo çalışanları kozlarını WKSP Rumble'da paylaşıyor.

09.09.2020 - 17:10 | Sencer Uçar

Ajans çalışanlarını kapıştıran dövüş oyunu

Reklam ajansı Wieden + Kennedy São Paulo, çalışma koşullarının ve çalışanlar arasındaki ilişkinin değişime uğradığı pandemi döneminde hem ekibin yüzünü güldürmek hem de ajans kültürünü dünyaya tanıtmak amacıyla dövüş oyunu yayınladı.

Ajansın Nukearts işbirliğiyle hazırladığı WKSP Rumble adlı 8 bit’lik oyunda tüm ajans çalışanları ile kurucular Dan Wieden ve David Kennedy birer dövüşçü olarak yer alıyor. Steam ya da ajansın internet sitesi üzerinden oynanabilen oyunda dövüşçülerin özel hareketleri de işlerine göre değişiyor. Örneğin bir metin yazarı kelime fırlatırken, art direktör ise mücadelesini tasarımlarla veriyor. Oyundaki dövüş arenası seçenekleri de ajansın farklı yerlerinden oluşuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Está no ar o W+K Rumble. O primeiro jogo de porradaria corporativa. Uma parceria W+KE e @nukearts_sketches

Wieden+Kennedy São Paulo (@wiedenkennedysp)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ajans kültürlerini devam ettirmeleri gerektiğini söyleyen W + K São Paulo ECD’si Renato Simões, mümkün olduğunca eğlenceli bir içsel pazarlama hamlesi yapmak istediklerini, projenin, sosyal mesafeleme döneminde ekibi ofise ve birbirlerine yakınlaştırıcı bir rol üstlendiğini belirtiyor.

Bir diğer ECD Eduardo Lima ise, “W + K’de insan her şeydir. Oyun; ajansı, çalışanlarımızı ve kültürümüzü tanıtmanın bir yolu. Ekip arkadaşlarımız arasında eşsiz, eğlenceli ve gerçek zamanlı etkileşim sağlıyor” diyor.

Kaynak: Musebycl.io

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.