MediaCat

Dünyayı yaramazlar kurtaracak

Tabii vaatlerini yerine getirebilirlerse.

Dünyayı yaramazlar kurtaracak

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Noel dönemi iletişimini es geçmeyen Air New Zealand, bu kez 25 Aralık’ı çalışanlarının çocuklarının rol aldıkları üç dakikalık bir reklam filmiyle kutluyor.

Noel Baba’nın bu yıl Noel’de hediye alamayacak yaramaz çocuklar listesini yanlışlıkla listedeki çocuklardan birine yollamasıyla başlayan reklam filmi, yaramazlıkları nedeniyle Noel’i hediyesiz geçirecek çocukların bir araya toplanarak ülkeleri adına vaatlerde bulunmalarını ve “yaramaz”dan “iyi”ye evrilmelerini anlatıyor.

Kafasında “Make Christmas Great Again” yazılı kırmızı şapkasıyla ABD’yi temsil eden çocuğun hiç yaramaz olmadığını, bilakis, tanıdığı en iyi insan olduğunu söylemesini takiben diğer çocukların gülüşmelerine verdiği “Bu tepkiyi beklemiyordum ama olsun” cevabıyla, Donald Trump’ın eylül ayında gerçekleşen BM Genel Kurulu’nda dinleyicileri -istemeden- nasıl güldürdüğünü hatırlayanları tebessüm ettiren Air New Zealand’ın reklam filmi Host/Havas imzası taşıyor.


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.