MediaCat

Aile olmak güzeldir

Singtel’den aile bağları ve teknoloji üzerine duygusal bir Noel reklamı.

Aile olmak güzeldir

Yılbaşı, bayramlar ya da Noel genellikle aileleri bir araya getiren özel zamanlardır. Teknolojinin günlük hayatta daha fazla bireyselleşmeye yol açtığı günümüz dünyasında yaşı ilerlemiş olanların, geçmişin özlemi ile bu özel günlere daha sıkı sarıldıkları da ortada.

Telekomünikasyon markası Singtel’in Noel için hazırlanan reklam filminde de benzer bir tabloyla karşı karşıyayız. Evin babaannesi Noel hazırlıklarına günler öncesinden başlıyor fakat iş ev halkından yardım almaya geldiğinde kimin kapısını çalsa, ellerdeki telefonlar yüzünden hayal kırıklığına uğruyor. Noel hazırlıklarına devam ederken, oğlunun geçen Noel’de hediye olarak aldığı telefona rastlıyor. Telefonu nasıl kullanacağını da komşusu öğretiyor ona. Oturup Noel hakkında biraz sitem dolu bir video hazırlıyor. Teknoloji ile arası pek iyi olmadığından, videoyu yanlışlıkla torununa gönderiyor. Yaşlı kadının sakladığı hisleriyle video aracılığı ile yüzleşen aile öylece kalakalıyor fakat babaannenin sempatisi onları tekrar bir araya getiriyor. Hatta yaşlı kadın bu güzel geceyi bir de aile selfie’si ile ölümsüzleştiriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.