adinteractive yeniden yapılandı

Gelecekte iki ürün arasındaki farkın sadece markaya karşı duyulan ‘his’ olacağı...

18.04.2008 - 10:15 | MediaCat

Gelecekte iki ürün arasındaki farkın sadece markaya karşı duyulan ‘his’ olacağı tezinden yola çıkan adinteractive, bu kapsamda 360°interaktif pazarlama ve reklamcılık hizmetleri sunacak şekilde yeniden yapılandı. Yeni birimleriyle müşterilerine daha kapsamlı hizmet verecek olan adinteractive, ”entegre online pazarlama ve iletişim” vizyonuyla adını reklamcılık sektörüne yeni başarılarla yazdırmak istiyor.

adinteractive ajans grubuna katılan yeni birimler:

adwrks > creative design studio: Marka yaratmaktan ambalaj tasarımına kadar uzanan geniş hizmet yelpazesiyle adwrks A’dan Z’ye yaratıcı reklam tasarımı hizmetlerini klasik mecralar için dijital mecralara entegre şekilde vermeye hazırlanıyor.

adsmrt > smart digital advertising: Yaratıcı online reklam çözümleri üreten adsmrt, adinteractive’in farklı bakış açısını devreye sokarak beklenmedik yerlerde karşımıza çıkan reklamları rahatsız edici olmaktan uzaklaştırarak keyifli bir hale sokuyor. adsmrt aynı zamanda dijital alanda her türlü akılcı reklam satın alma işlevini de üstleniyor.

addpls > value added content center: Yakın gelecekte dijital mecraların en önemli silahı haline gelecek içerik odaklı hizmetleriyle addpls, tüketiciyi kalbinden vurmayı hedefliyor. Tüm mecralar için ürettiği, hem hedef kitlelere hem de markalara değer katan özgün içerikler sayesinde, markayla tüketicisi arasındaki en önemli bağı kuracak yaratıcı içerik çözümleri üretiyor.

Yeni nesil yapılanmalarıyla ‘Birebir akıllı online pazarlama çözümleri’ diye tanımladığı şirket fonksiyonlarını 360° pazarlama ve iletişim yaklaşımıyla zenginleştirdiklerini belirten adinteractive Ajans Başkanı ve CEO’su Köksal Abdurrahmanoğlu, “Markalar arası farklılaşmanın daha da zorlaşacağı, iki ürün arasındaki farkın sadece markaya karşı duyulan ‘his’ olacağı yakın gelecekte, markalarla onların tüketicileri arasında duygusal bağ yaratma temel amacıyla hareket ediyor ve bu bağı satışa dönüştürecek akıllı pazarlama çözümleri üretiyoruz. Duygusal bağ kurmayı ve sadakat yaratmayı da aşarak, markalarımız adına tanıdığımız, isimlerinden de öte, hayat tarzlarını bildiğimiz milyonlarca kişiye, sadece onlara özel vaatler sunabilme yeteneğimizle, müşterilerimiz için ekstra iş hacmi yaratıyoruz” şeklinde konuştu.

Yeni yapılanma ajans cirosunu 4’e katlayacak

adinteractive’in, sektörde yeni bir dönem açarak gerçekleştirdiği bu yatırımların, şirket cirosunu yıllık olarak ortalama 4 katına çıkarabileceğini ifade eden Abdurrahmanoğlu, “Değişen tüketici alışkanlıkları ve trendlerini yakalayarak geleceğin ajans yapısını şimdiden yaratıyoruz. Genlerinde dijital interaktivite kültürü olmayan ve yapılarını geleceğe bugünden hazırlamayan ajansları zor günler bekliyor.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.