MediaCat

Adım adım gerçekleşen forma lansmanı

Olympique de Marseille’in yeni sezon formaları için Puma’dan sıradışı bir aktivasyon.

Fransız futbol kulübü Olympique de Marseille’in forma tedarikçisi Puma ve reklam ajansı LaFourmi, kulübün 2023-2024 sezonu için yıldız adayı çocuklarla birlikte etkileyici bir forma lansmanı gerçekleştirdi.

Yeni sezon forma lansmanı için “Tarih ayaklarınızın altında yazılmakta” sloganını benimseyen ikilinin hayata geçirdiği aktivasyonda Olympique de Marseille’in altyapı takımı FC La Castellane forması giyen 10-12 yaş arası 24 çocuk özel bir turnuvada bir araya getirildi. Maçlar için hazırlanan platform ilk bakışta sıradan gözükse de altında yeni sezon iç saha ve deplasman formalarının resmedildiği bir mural saklıydı. Platform çocukların her adımıyla aşındı, altından takımın yeni sezon formaları belirdi.

Alışılmış forma lansmanlarından ayrışan, cesur bir etkinlik yaratmak istediklerini söyleyen Puma Futbol Marka Müdürü Antoine Cretenet, “LaFourmi ile birlikte baştan sona gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte Marsilyalıların katılımını sağlayacak bir şey çıkarmak istedik. OM Vakfı tarafından desteklenen La Castellane’den çocukları Puma turnuvasında bir araya getirdik. Muralı özel bir boyayla kapladık. Çocuklar sahada ne kadar çok oynarsa mural ve dolayısıyla formalar da o kadar çok ortaya çıktı” diyor.

Ajansın kreatif direktörü Clément Cimarro ise genç oyuncuların başrolde olduğu yaratıcı bir mekanizma bulmak istediklerini söyleyerek, “Onlar şehrin ve kulübün kalbi. İnşa ettiğimiz bu saha, kulüp ruhunun bir yansıması. Şehrin sahalarında tutku ne kadar varsa kulübe olan tutku da o kadar çok belirir” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.