MediaCat

adidas Türkiye’de üst düzey atama

adidas Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

adidas Türkiye’de üst düzey atama

Reckitt Health & Hygiene, Danone ve PepsiCo’da 15 yılı aşkın profesyonel deneyimi bulunan İrem Önal, adidas Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı.

İşletme mühendisliği alanında lisans, endüstriyel ve örgütsel psikoloji alanında yüksek lisans derecesi bulunan Önal, kariyeri boyunca organizasyonel gelişim ve yetenek projeleri de dahil olmak üzere pek çok İK dönüşüm projesine liderlik etti. Çeşitlilik ve kapsayıcılık ajandasına paralel olarak kadın istihdamının artması, şirketler içerisinde daha kapsayıcı bir dil kullanılması adına aktif olarak çalıştı.

adidas Türkiye’nin yeni insan kaynakları direktörü olarak bölgenin insan kaynakları strateji ve sorumluluğunu üstlenecek olan Önal, aynı zamanda yönetim ekibinin bir üyesi olarak global ekiplerle yakın çalışacak, adidas’ın insana yönelik ajandasını kuvvetlendirerek, pazardaki iş planı ve hedeflerinin gerçekleştirilmesine ekibiyle beraber katkıda bulunacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.