AdForum’dan online yaratıcılık yarışması

Adforum, yaratıcılığı PHNX Tribute ile ödüllendirmeyi hedefliyor.

05.06.2020 - 15:50 | Sencer Uçar

20 yılı geride bırakan AdForum, içinden geçtiğimiz bu zor dönemde yaratıcılığı ödüllendirmek adına PHNX Tribute adıyla online yaratıcılık yarışması düzenliyor. Bir defaya mahsus düzenlenecek PHNX Tribute’a katılım ücretsiz olacak.

Değerlendirmelerin 25 kategoride gerçekleşeceği PHNX Tribute’a Mayıs 2019 – Haziran 2020 arasında yayınlanan işler başvurabilecek. Organizasyonun 18 Mayıs’ta başlayan başvuru süreci 15 Haziran’da sonlanacak.

Çalışmaların Altın, Gümüş ve Bronz PHNX ile ödüllendirileceği PHNX Tribute’un jüri değerlendirmeleri 16 – 26 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Kazananlar, ödüllerine 9 Temmuz tarihinde düzenlenecek online etkinlikle kavuşacak.

Ajans, marka, serbest çalışan ve prodüksiyon şirketlerinin başvurularına açık olan yarışmanın 240’ı aşkın kişiden oluşan jürisinde ECD Ali Batı, THEBADGUYS Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Duha Keleşoğlu, Serviceplan Hamburg Kıdemli Reklam Yazarı Melis Adıgüzel, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram da yer alıyor.

PHNX Tribute’a dair detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.