Acer’ın yeni kampanya yüzü Megan Fox

Acer "ilham" temasını sürdürüyor, Jack Bauer'den sonra Megan Fox da gizli hayalinin peşinde.

02.11.2012 - 15:43 | MediaCat

Acer’ın Aspire S7 modelinin yeni kampanyasının yüzü Megan Fox oldu.

Mother, Londra tarafından yapılan filmde Megan Fox içinde saklı kalmış hayalini gerçekleştiriyor ve bir deniz biyoloğu olarak (yanlış okumadınız) yunuslarla insanlar arasında iletişimi sağlıyor; elbette Acer sayesinde.

Her ne kadar Fox’u bikiniyle görmesek de – daha ziyade “tuhaf bilimadamları” görüntüsüne maruz kalıyoruz – ünlü oyuncunun, ürünün kendisinin ve özelliklerinin önüne geçtiği muhakkak.

Markanın bir önceki kampanyasında Kiefer Sutherland’i Jack Bauer olarak, gizli tutkusu olan kek yapımına ilham ararken izlemiştik.

Fox, reklam filminde rol almasıyla ilgili şunları söylüyor; “Acer ile çalışmaya karar verdim çünkü bilgisayarları gerçekten seviyorum, ne kadar yüksek teknoloji, o kadar iyi. Bu kampanya eğlenceliydi ve bana farklı bir yanımı sergileme fırsatı verdi.”

Acer’ın yeni kampanyasında ‘Sınırların Ötesini Keşfet’ marka konumunun altını çizdiklerini belirten Acer Global Marka Direktörü Maarten Schellekens, “Her şey insanların içlerindeki gizli gücü yaşatmaları ve tutkularını ortaya çıkarmalarında ibaret. Bunlar önümüzdeki üç yıl boyunca bir dizi yeni ürün lansmanında hayata geçirilecek.” diyor.

Megan Fox’un gizli hayalini gerçekleştirdiği yeni Acer kampanyasını izlemek için tıklayınız.

Künye:

Kreatif Ajans: Mother

Yönetmen: Ivan Zacharias

Yapım Şirketi: Stink

Yapımcı: Nick Landon

Editör: Filip Malasek

Post-Prodüksiyon: The Mill

Post-Prodüksiyon (Ses): Jungle

Program Yapımcısı: John Lynch

Medya Ajansı: DWA (EMEA) ve Radarworks (ABD)

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.