Acer olimpiyatlara sponsor oldu

Acer, 2010 Vancouver Kış Olimpiyatları ve 2012 Londra Yaz Olimpiyatları için resmi bilgisayar ekipmanı ...

11.12.2007 - 13:06 | MediaCat

Acer, 2010 Vancouver Kış Olimpiyatları ve 2012 Londra Yaz Olimpiyatları için resmi bilgisayar ekipmanı ürün kategorisinde, Olimpiyat Hareketi’yle ortaklık yapmak üzere Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ile 2009’da yürürlüğe girecek sözleşmeyi imzaladı.

Bu sözleşme kapsamında Acer hem Vancouver 2010 Kış Olimpiyat Oyunları hem de Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları için Dünya Çapında The Olympic Partner (TOP) olarak destek verecek.

Acer’ın Gateway’i satın almasını takip eden bu ortaklık Gateway için de yararlı olacak.

Acer Inc. Başkanı Gianfranco Lanci “Uluslararası Olimpiyat Komitesi deneyimi, taze ve yeni bir yaklaşım getirecek” yorumunda bulundu. “Farklı hisler ve duygular paylaşsa bile dayanışma ve desteğe dayalı açık bir diyalogu teşvik eden ortak bir niyetle hareket eden büyük bir kadın-erkek topluluğunun parçası olmaya benzeyecek. Bu açıdan bakıldığında farklılıklar tüm taraflar için yararlı hale geliyor, bu da Acer’ın gerçek insanlar ve gerçek ihtiyaçlar etrafında şekillenen, kullanımı kolay teknolojik çözümler oluşturma hedefiyle paraleldir.”

Spor ekiplere veya bireylere yönelik olabilir ancak kültür, bilim, dil ve ahlakı biraraya getiren benzersiz bir ruh haliyle canlılık kazanıyor. Spor farklılığın değerini ve ortak hedefleri kabul ederek engelleri aşarken, teknoloji farklı halklar arasında iletişimi kolaylaştırarak aynı doğrultuda hareket ediyor.

Acer Inc. Başkanı ve CEO’su J.T. Wang “İnsanları biraraya getirdiğinden, önyargıları aştığından ve çeşitliliğe tam saygı duyduğundan Olimpiyat Oyunlarının evrenselliğinin bizim üzerimizde güçlü bir etkisi var” şeklinde konuştu.

“Bu ilke Acer’ı başarılı bir global şirkete dönüştürmek için başarıya ulaşan formülümüzün temelidir. Bu ilkeye yürekten inanıyor ve onu günlük faaliyetlerimizde uyguluyoruz.”

IOC Başkanı Jacques Rogge “Acer’a 2009’daki The Olympic Partner (TOP) Programı’na hoş geldiniz demekten memnuniyet duyuyoruz. Olimpiyat Hareketi açısından bu ortaklık Vancouver ve Londra’daki Olimpiyat Oyunlarını sahnelemeye yardımcı olmak üzere fon, lojistik talepleri yönetmek için teknoloji ekipman ve hizmetleri ile bazı en önemli görevler açısından kadro oluşturmak üzere insan sağlayacaktır. Ayrıca bu ilişki Olimpik Hareket’in ve sporun dünya çapında teşvikinde önemli bir rol oynayacaktır.”

İngiltere ve Kuzey Amerika, Acer’ın hem konumlanma hem de işinin büyümesi için son yıllarda daha çok yatırım yaptığı iki bölgedir. Burada elde edilen marka tanınmışlığı ve olumlu pazar sonuçları Acer’ın tutarlı bir iş modeli, çözüm zengini ürün portföyü ve insanların gerçek ihtiyaçlarına cevaplar ve çözümler sunan araştırma ve araç geliştirme taahhüdünü daha da güçlendirmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.