MediaCat

ACE of M.I.C.E. Exhibition’a geri sayım

Etkinlik 16-18 Mart’ta İstanbul’da.

ACE of M.I.C.E. Exhibition’a geri sayım

Türkiye’nin tek, dünyanın ise en büyük üçüncü MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) fuarı 16-18 Mart 2016’da ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik fuarına ev sahipliği yapacak. İstanbul Kongre Merkezi ve İstanbul Lütfi Kırdar ICEC’de düzenlenecek fuarın; toplam 15 bin kişiyi ağırlaması bekleniyor.

Turizm Medya Grubu tarafından 2014 senesinden beri düzenlenen fuar üç gün sürecek ve İspanya’dan Azerbaycan’a, Avusturya’dan Yunanistan’a 25 ülkeden kongre büroları, etkinlik planlayıcıları ve kongre organizatörlerini bir araya getirecek. Fuarda oteller, etkinlik yönetimi, sahne dekor tasarımı, transfer, dönemsel insan kaynakları, ses – ışık, görüntü, video ve dijital çözümler gibi alanlarda faaliyet gösteren toplam 330 firma stant açacak.

Üç günlük bir maraton

Fuarın ilk gününde kurumsal firmaların, MICE sektörünün, cemiyet ve iş dünyasının önemli ve etkili kadın simaları “MICE’ın Kadınları” isimli panelde İstanbul Akvaryum sponsorluğunda bir araya gelecek. Kadınların kongre, toplantı ve etkinlik sektörüne bakışı, yaşanan problemler, çözüm önerileri, etkinlik ve başarı hikâyeleri ele alınacak.

Ayrıca ilk günün akşamı Feriye Lokantası’nda gerçekleştirilecek olan AMEzing Network Parti’de yerli ve yabancı satın alıcılar, fuara katılımcı firmalar, konuşmacılarla basın mensupları ağırlanacak.

Fuarın ikinci gününde üniversitelerin turizm ve pazarlama iletişimi öğrencileri ile sektör duayenlerini bir araya getirecek “MICE’ın Cinleri” adlı söyleşi yapılacak. Söyleşi, Tourismo Group sponsorluğunda ücretsiz olarak takip edebilecek.

İkinci günün gecesinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenecek ödül töreniyle ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri sahiplerini bulacak. 2 bin 500 davetlinin katılacağı ödül töreni, sene boyunca performanslarıyla rakiplerini geride bırakan finalistlerin ödüllerini almasıyla sonlanacak.

Fuar alanında üç gün boyunca kurulu olacak “Speakers’ Corner”da sosyal medya, nöro marketing, hybrid toplantılar, greenmeeting, mobil etkinlik çözümleri, etkinlik teknolojileri ve daha pek çok farklı konudaki oturumlar meraklılarıyla buluşacak.

Fuarın bu yılki kapanış etkinliği fuarcılık sektörünün masaya yatırılacağı “Fuarcılık Sektörünün Geleceği, Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği Çalıştay ve Zirvesi” adlı programla yapılacak. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek program üç farklı oturumda düzenlenecek.

Zirveye Türkiye ve dünyadan katılacak isimler şöyle: Tüyap Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ünal, UBM EMEA (İstanbul) Türkiye Operasyonlarından Sorumlu Başkanı Haluk Balcı, Uluslararası fuarcılık sektöründen UFI (The Global Association of the Exhibition Industry) Operasyonlardan Sorumlu Direktör Sonia Thomas, ITE Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü Vincent Brain, Messe – Stuttgart İş Geliştirme Departman Direktörü Bernd Autenrieth, IFES (International Federation of Exhibition and Event Services) Başkanı Voicu Sferdianu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.