Absolut parti

Votka markası Absolut’un aromalı ürünlerine eklediği son tatlardan olan armut aromalı votka "Absolut Pears"ın tanıtım partisi, önceki akşam Kuruçeşme’deki Su Ada’da yapıldı. Partide tasarımçı Zeynep Hagur Kaya’nın Absolut için tasarladığı 22 şişe, bir armut bahçesini andıran sergi alanında sergilendi.

11.06.2007 - 11:17 | MediaCat

Votka markası Absolut’un aromalı ürünlerine eklediği son tatlardan olan armut aromalı votka “Absolut Pears”ın tanıtım partisi, önceki akşam Kuruçeşme’deki Su Ada’da yapıldı. Partide tasarımçı Zeynep Hagur Kaya’nın Absolut için tasarladığı 22 şişe, bir armut bahçesini andıran sergi alanında sergilendi.

Absolut şişesinde Fatih Sultan Mehmet’in minyatürünü kullanan tasarımcı Zeynep Hagur Kaya, “Fatih’in minyatürünü Osmanlı motifleriyle süsledim. Bu tasarımın tepki alacağını da düşündüm” dedi.

Zeynep Hagur Kaya’nın tasarladığı Absolut şişesinde, Fatih Sultan Mehmet’in Sinan Bey tarafından yapılan gül koklayan minyatürü, değiştirilerek kullanıldı. Kaya’nın tasarımında Fatih’in elinde, gül yerine bir armut yer alıyor.

“Absolut Pears”ün “Cazibenin Yeni Tadı” sloganlı reklamında, votka şişesine sarılmış yeşil renkli bir yılan görünüyor. Yılanın midesinde de armut şeklinde bir siluet var.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.