MediaCat

ABI Research, KAF ile Türkiye’de

Teknoloji pazarı araştırma, analiz ve stratejik değerlendirme konusunda hizmet veren ABI Research, KAF Türkiye ile tek yetkili distribütörlük anlaşması imzaladı

ABI Research, KAF ile Türkiye’de

Teknoloji pazarı araştırma, analiz ve stratejik değerlendirme konusunda hizmet veren ABI Research, KAF Türkiye ile tek yetkili distribütörlük anlaşması imzaladı. Anlaşma ile birlikte; ABI Research’ün şirketlerin yerel ya da uluslararası operasyonlarını geleceğin pazar eğilimlerine göre şekillendirmelerine destek veren araştırmalarını Türkiye’de sadece KAF şirketi sunacak.

21 yıldır sayısız pazar analiz ve değerlendirme projesine imza atan ABI Research’te, 30’un üzerinde uzman analist çalışıyor. ABD, Avrupa ve Asya/Pasifik Bölgesi’nde faaliyet gösteren ABI Research’ün ürün ve hizmetleri arasında pazar talep araştırması, pazar stratejisi geliştirme, “Technology BarometerTM” olarak tanınan tüketici araştırmaları, iş planlaması, bütçeleme ve tahmin, ürün geliştirme ve önceliklendirme, teknoloji değerlendirmeleri ve sektör analizleri bulunuyor.

ABI Research ile yetkili distribütörlük anlaşması imzalayan KAF Genel Müdürü Kaan Akarsu, söz konusu işbirliği ile dünyanın bu alandaki en saygın şirketlerinden birini Türk iş dünyası ile tanıştırmaktan büyük heyecan duyduklarını ifade etti. ABI Research ürün ve hizmetleriyle Türkiye’de özellikle teknolojiyi kullanan tüm sektörlere yönelik çözüm sunacaklarını belirten Akarsu, KAF olarak karar verici yöneticilere şirketlerinin geleceğe yönelik gelişimlerini planlama ve inşa etme konusunda yol gösterici rol oynamayı hedeflediklerini söyledi.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.