MediaCat

9. Pazarlama Zirvesi’nde ‘Gerçek Güç’ konuşulacak

9. Pazarlama Zirvesi Management Centre Türkiye ve Eventus tarafından 2-3 Aralık 2008’de…

9. Pazarlama Zirvesi’nde ‘Gerçek Güç’ konuşulacak

9. Pazarlama Zirvesi Management Centre Türkiye ve Eventus tarafından 2-3 Aralık 2008’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Ana sponsorları arasında Akbank ve Turkcell’in yer aldığı Pazarlama Zirvesi’nin bu yılki teması “Gerçek Güç”. 2-3 Aralık 2008’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek Zirve’de; Gerçek Gücü oluşturan beş ana odak alanı “Hayal etmenin gücü, müşterinin gücü, yaratıcılığın gücü, cesaret etmenin gücü ve icra etmenin gücü” ele alınacak. Konferans Başkanı bu yıl Magnus Lindkvist olacak.

Pattern Recognition’ın kurucusu Magnus Lindkvist, özellikle tüketim, teknoloji, tüketici davranışı, strateji trendlerine ve iş zekasına odaklanan bir fütürolog. Bu yılki konuşmacılar arasında ayrıca mavi okyanusların kaptanı olarak bilinen W. Chan Kim, geleceğin iş düşünürü Prof. Donald Sull, müşteri deneyimi gurusu Colin Shaw, kanapeleri hayata döndüren tasarımcı Lesley Pennington, çok yönlü sanatçı Ronald Jones, okyanusu insan gücü ile geçmeyi başaran Bhavik Gandhi, reklamın aykırı lideri Levent Erden, dijital dünyanın fütüristi Sven Tollmien ve Bruce Rosengarten yer alıyor.

Pazarlama alanında Avrupa’nın sayılı konferansları arasında yer alan Pazarlama Zirvesi’ne katılım ve konferansla ilgili bilgi almak için: www.mct.com.tr www.eventus.com.tr

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.