MediaCat

80 saniyede 2020

İskandinav prodüksiyon şirketi Bacon, 2020’yi yıl boyunca yayınladığı filmlerden derlediği bir veda filmiyle uğurluyor.

80 saniyede 2020

Pandemi nedeniyle zorlu bir sınavdan geçen sektörlerden biri de reklam sektörü. COVID-19 tedbirleri kapsamında uygulanan sosyal mesafe kuralları prodüksiyon şirketlerini yola devam etmek için yeni yöntemler geliştirmeye iterken, bu döneme uyum sağlayabilenler 2021’e yeni alışkanlık ve yeteneklerle girmeye hazırlanıyorlar.

COVID-19’dan dünyanın diğer bölgelerine kıyasla daha az etkilenen İskandinavya’da faaliyet gösteren prodüksiyon şirketi Bacon, her ne kadar pandemi dönemini coğrafi bir avantajla geçirse de 2020’de tüm prodüksiyon şirketleri gibi masabaşı işlerinden nasibini aldı. Bu yıl sektörün en çok başvurduğu yöntemlerden biri olan eski görüntülerden yeni reklamlar üretme işindeki hünerini sergilemek isteyen Bacon, 2020’yi uğurlarken şirketin ve şirket yönetmenlerinin imzasını taşıyan filmlerden bir Noel filmi derledi.

Şirketin “Pandemi döneminde film yapımı için yeni yollar bulmuş olabilir ancak 2021’de kısıtlamalardan ziyade yaratıcılığa odaklanabilmeyi umuyor ve dört gözle bekliyoruz. O zamana kadar birbirimize sahip çıkmaya devam edelim. Mutlu Noeller!” notuyla paylaştığı 80 saniyelik filminde yer alan yapımları izlemek isteyenler 14 reklam filminin tamamına buradan ulaşabilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.