60 ülkeden gençler 212 İstanbul Power Outlet’te

avm mfi partners tarafından yönetilen 212 İstanbul Power Outlet, etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

22.07.2011 - 00:00 | MediaCat

avm mfi partners tarafından yönetilen 212 İstanbul Power Outlet, etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

212 İstanbul Power Outlet bu kez, dünyanın çeşitli ülkelerinden gönüllü gençler tarafından yürütülen ve gelişim organizasyonu olan AIESEC’in İstanbul Şubesi’nin düzenlediği, 17. Anatolia Kongresi kapsamındaki “Ülkeler Panayırı” ile farklı ülkelerin kültürlerini ziyaretçileri ile buluşturacak.

27 Temmuz Çarşamba günü 14.00-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında; Japonya’dan Venezuela’ya kadar 60 farklı ülkeden gelen 18-25 yaş arası yaklaşık 250 AISEC gönüllüsü genç, kendi ülkelerini ve kültürel değerlerini diğer katılımcılarla ve 212 İstanbul Power Outlet’in ziyaretçileriyle paylaşacak.

Katılımcı ülkelerin temsilcilerinin yöresel kıyafetleriyle ülkelerinin belli başlı yiyecek ve içeceklerini tanıtacakları, yerel danslarını sergileyip şarkılarını söyleyecekleri etkinlik, 212 İstanbul Power Outlet ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.