6. Bonus Sokak Şenlikleri başlıyor

Garanti'nin en çok kazandıran ve bedavası en bol kredi kartı Bonus Card, dünya çapında üne sahip Çin Akrobasi Ekibi’ni Türkiye’ye getiriyor...

30.04.2009 - 15:49 | MediaCat

Garanti’nin en çok kazandıran ve bedavası en bol kredi kartı Bonus Card, dünya çapında üne sahip Çin Akrobasi Ekibi’ni Türkiye’ye getiriyor. Bonus Card’ın bu yıl 6.’cısını düzenleyeceği Bonus Sokak Şenlikleri kapsamında ülkemize gelecek Çin Akrobasi Ekibi, 15 ile konuk olacak. Türkiye turnesinin ilk durağında bugün Adana’da sahne alan Çin Akrobasi Ekibi, Adana’nın ardından Mersin, Gaziantep, Kayseri, Konya, Antalya, Bursa, Eskişehir, Ankara, Denizli, Aydın, İzmir, İzmit, Adapazarı ve İstanbul’da gösteriler yapacak.

Her ilde ekibin gösterilerini sunacağı alanda kurulacak çadırlarda, izleyiciler playstation3, nintendo wii gibi oyunları oynayabilecek, dengede kal, şişme oyunu ve dev dart oyunu ile hoşça vakit geçirecek. Oyunlara katılan ziyaretçilere çeşitli promosyon ürünlerinin yanı sıra, bonus peruklarıyla hatıra resimleri çekilip hediye edilecek.

1989 yılında kurulan “Çin Akrobasi Ekibi” bugüne kadar Çin’in yanı sıra, Japonya, ABD, Singapur, Hindistan ve Kore de dahil 20’den fazla ülkede gösteri yaptı. Dünyanın en ünlü şov gruplarından biri olan ekibin bazı üyeleri, 4 yaşından bu yana grupta akrobatik becerilerini sergiliyor. Çin’de ve Çin dışında birçok ödülün sahibi olan ekip, Turkiye’ye 5 kız ve 5 erkek akrobattan olusan 10 kişilik grupla geliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.