MediaCat

25’inci Kristal Elma Ödülleri sahipleriyle buluştu

Festivalin Medya, Dijital ve Bölge Büyük Ödülleri dağıtıldı.

25’inci Kristal Elma Ödülleri sahipleriyle buluştu

Bu yıl ‘Fark Yaratmak’ teması ile 25’inci kez sektör temsilcilerini bir araya getiren Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nin Medya, Dijital ve Bölge yarışma kategorilerinin ödülleri sahiplerini buldu.

Turkcell ana sponsorluğunda santraistanbul‘da gerçekleşen gecenin sunuculuğunu Ece Üner üstlendi. 2066 başvurunun gerçekleştiği 25’inci Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde Medya kategorisinde Büyük Ödül Magnum için yaratılan İstanbul Pink&Black Night projesi ile Colora Yaratıcı Proje Yönetimi‘ne giderken, Dijital dalında Büyük Ödül’ün sahibi Miller için hazırlanan Music Tour 2013 çalışması ile Kompüter oldu. Bölge kategorisinde ise Büyük Ödül’ü alan isim O3Live Ütü çalışması ile SVStudios oldu.

İstanbul Magnum'la pembeye büründü

Bu yıl festivalin Ana Seçici Kurul başkanlığını Ali Taran, Medya Seçici Kurulu başkanlığını Banun Erkıran, Dijital Seçici Kurulu başkanlığını Alemşah Öztürk, Bölge Seçici Kurulu başkanlığını Murat Türkay, Fotoğraf Seçici Kurulu başkanlığını Serdar Tanyeli, Yapım-Yönetim Seçici Kurulu başkanlığını Tunay Vural, Müzik Seçici Kurulu başkanlığını Ömer Ahunbay ve Doğrudan Pazarlama Seçici Kurulu başkanlığını Emine Pura üstlendi.

Kristal Elma’dan ‘iz bırakanlar’a ödüller

Festivalde, iz bırakan iletişim ustaları dün gece düzenlenen İletişimin Zirvesindekiler-İz Ödülleri Töreni ile onurlandırıldı. Aralarında Ali Taran, Halit Kıvanç, Okan Bayülgen, Jeyan Tözüm ve Arsen Gürzap gibi isimlerin yer aldığı 44 ismin ödüllerine kavuştuğu gecede Reklamcılar Derneği Başkanı Alper Üner yaptığı konuşmada, “Sevgili konuklar, vefalı olmadığı söylenen bir sektörde, bu gece tabiri caizse ‘söküğümüzü dikmek üzere’ birlikteyiz” sözlerine yer verdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.