MediaCat

24 yıldır uyuyan tutku

Nike’ın 2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası reklamı yayında.

Avustralya ve Yeni Zelanda’nın ev sahipliği yapacağı 2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası’na kısa süre kala Nike, dünyanın dört bir yanından sporun gücüyle dünyaya ilham veren kadın futbolculara desteğini “What The Football” kampanyasıyla sunuyor.

1999 finalini izleyen baba ve kızın evine konuk olduğumuz reklam filminde ABD’li futbolcu Brandi Chastain’in dünya şampiyonluğunu getiren penaltı atışının hemen ardından düşen baba gözlerini 24 yıl sonra, aynı futbol tutkusuyla açıyor. Futbolsuz 24 yıl geçiren babaya yeni yetenekleri anlatma işi ise kızına düşüyor. Filme Nike futbolcuları Ada Hegerberg, Alex Morgan, Asisat Oshoala, Chloe Kelly, Debinha, Grace Geyoro, Kadeisha Buchanan, Megan Rapinoe, Sam Kerr, Sophia Smith ve Wang Shuang eşlik ediyor.

Nike Global Kadın Sporları Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tanya Hvizdak, Nike olarak her zaman sporcunun sesinin dünyayı değiştirecek güce sahip olduğuna inandık. Son 50 yıldır sporun gücüyle dünyayı ileri taşımak adına, değerlerimizi ve vizyonumuzu paylaşan sporcularla işbirliği yapıyoruz. Geleceğe baktığımızda, kadın sporcularımızın birçoğu daha da büyük bir değişim yaratmak için yeni bir bakış açısına ve hırsa sahip. Onlarla birlikte yeni ürün inovasyonları ve hizmetler sunmak, toplulukları desteklemek ve gelecek nesiller için sporu genişletmek üzere işbirliği yapıyoruz” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.