23 şirkete trilyonluk görücüler

İMKB'nin 24 gözde şirketi, dünyanın en büyük 23 fonunun temsilcisiyle biraraya geliyor...

05.06.2008 - 16:54 | MediaCat

Ak Yatırım’ın düzenlediği Türkiye 2008 Yatırım Konferansı’nda, aralarında Şekerbank, Selçuk Ecza Deposu, Akbank, Doğan Holding’in de bulunduğu borsanın 24 şirketi dünyanın 23 dev fonunun yöneticisiyle bir araya gelecek.

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nın (İMKB) 24 gözde şirketi, dünyanın en büyük 23 fonunun temsilcisiyle biraraya geliyor. Ak Yatırım tarafından düzenlenen “Türkiye 2008 Yatırımcı Konferansı”nda dünyanın dev fonları ile biraraya gelecek şirketler arasında Akbank, Ak Enerji, Akçansa, Çimsa, Doğan Holding, Coca Cola, TAV Havalimanları Holding, Tofaş, Turcas, Parsan, Yapı Kredi Bankası, Ülker, Selçuk Ecza Deposu da bulunuyor. Şekerbank, Zorlu Enerji, Tüpraş, Boyner, Banvit ve Bagfaş da fonlarla biraraya gelecek şirketler arasında yer alıyor. İki gün sürecek konferans boyunca düzenlenecek 250 toplantıda şirketlerin 2008 strateji ve planları hakkında bilgi alacak olan fonlar, yatırımlarını buna göre şekillendirecekler.

Dev fonlarla biraraya geleçek şirketler

Akbank, Ak Enerji, Akçansa, Ak Sigorta, Bagfaş, Banvit, Boyner, Coca Cola İçecek, Doğan Holding, Çimsa, Doğuş Otomotiv, Ford Otosan, Sabancı Holding, Selçuk Ecza Deposu, Şekerbank, Parsan, Tav Havalimanları Holding, Tofaş, Turcas, Tüpraş, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Ülker, Yapı Kredi Bankası, Zorlu Enerji.

Kaynak:www.referansgazetesi.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.