MediaCat

The Cat Report: En başarılı 11 kampanya

Geçtiğimiz ay yayımladığımız The Cat Report’ta 2021’in en başarılı ajansları, reklamverenleri ve markalarını sunmuştuk. Bu ay ise en başarılı 11 kampanyayla huzurlarınızdayız.

Voleybolun Yeri

Türk voleybolunu destekleyen Vestel, voleybolun hak ettiği değeri görmesi için farkındalık yaratmak üzere yola çıktı ve Voleybolun Yeri kampanyasını hayata geçirdi. Kampanyayla “Türkiye bir futbol ülkesi midir?” tartışmalarını geride bırakmak ve Türkiye’nin tartışmasız başarılarıyla bir voleybol ülkesi olduğunu herkese göstermek hedeflendi.

Kampanyayı hazırlayan ajans, “tarihimizin en büyük başarılarını yaşatan voleybolcularımızın medyada yer bulma oranı futbola kıyasla sadece yüzde 10,38’di” diyor. Ajans kampanya kapsamında, futbol haberleriyle dolu bir gazete sayfasında, sayfanın yüzde 10,38’ini kaplayan bir ilan tasarlayarak sayfadaki tüm haberleri voleybol haberlerine dönüştüren bir AR IG filtresi hazırladı ve QR kodla okuru bu sayfaya yönlendirdi. Sekiz birincilik ödülüyle Voleybolun Yeri 2021’in en iyi kampanyaları arasına girdi.

Reklamveren: Vestel

Reklam Ajansı: Concept

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.