MediaCat

Zafer Külünk’e göre 2017’nin en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2017’nin en yaratıcı işlerini seçiyor.

Zafer Külünk’e göre 2017’nin en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev, Rafineri Kreatif Grup Başkanı Setenay Özcan Yıldırım, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Grup Başkanı Güldeniz Şeşen, BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk ve Muhabbet Kurucu Ortağı ve Yönetici Kreatif Direktörü Emrah Karpuzcu ve SesliHarfler – Linked By Isobar CEO’su Özgür Karaçak‘ın ardından Güzel Sanatlar Ajans Başkanı Zafer Külünk ile devam ediyor.

Karşınızda Zafer Külünk’ün perspektifinden 2017’nin en iyi kampanyaları…

Sessiz Tezahürat

Beşiktaş büyük başarılar kazanırken yaptığı bu işlerle de dünya spor basınında yerini aldı. Futbol sahası ve ülke sınırlarını aşan bu iş için fikir sahiplerini tebrik ederim.

Reklamveren: Beşiktaş Jimnastik Kulübü
Ajans: Muhabbet

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.