Enerji kaynağı Nature Valley’den

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin önemli bir parçası sayılan yulaf ve tahıl tanelerini içeriğinde barındıran...

17.10.2008 - 17:52 | MediaCat

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin önemli bir parçası sayılan yulaf ve tahıl tanelerini içeriğinde barındıran, Nature Valley Çıtır Müsli Barları, altılı paketlerde raflardaki yerini aldı. Dünyadaki doğa, macera ve spor tutkunlarının tercihi Nature Valley Çıtır Müsli Bar’ı artık her zaman, her yerde yemek çok daha kolaylaşıyor.

İçerisinde yulaf tanelerinin de bulunduğu, tümüyle doğal malzemeler kullanılarak üretilen Nature Valley Çıtır Müsli Barları, günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz enerji takviyesini, yulaflı & ballı ve elmalı iki müthiş lezzetle sunuyor. Yeni altılı ambalajlarında, dört adet fiyatına sunulan Nature Valley Çıtır Müsli Barları, işte, evde, spor yaparken ya da enerjiye ihtiyaç duyduğunuz her yerde her an elinizin altında oluyor. İçerdiği ürünlerin yüksek kaliteleri, onları yoğun aktiviteler sırasında kaybedilen enerjinin tazelenmesi için en sağlıklı alternatif haline getiriyor. Nature Valley Çıtır Müsli Barları altılı paketi, tüm büyük perakende zincirlerinde ve seçkin marketlerde satın alınabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.