MediaCat

2007’nin en iyi satışçıları

Türkiye’de ve dünya çapında ilk ve tek olma özelliği taşıyan Yılın Satış Ödülleri Yarışması bu yıl 3. kez yapıldı.

2007’nin en iyi satışçıları

Türkiye’de ve dünya çapında ilk ve tek olma özelliği taşıyan Yılın Satış Ödülleri Yarışması bu yıl 3. kez yapıldı.

Kayra Yönetim Danışmanlığı ve Eureka Satış Danışmanlığı tarafından bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen ve Türkiye genelinde satışı kendilerine kariyer olarak seçmiş kişilerin mesleki gelişim çabalarına destek olmak amacıyla düzenlenen yarışmanın ödülleri 26 Mayıs gecesi düzenlenen bir törenle sahiplerine
verildi.

Bu yıl Derrici, Digiturk, Transer Logistics, Promotürk, Eureka Satış Danışmanlığı ve Kayra Yönetim Danışmanlığı’nın sponsor olduğu yarışmaya 2007 yılında Türkiye çapında 250 kişi, 662 satış hikayesiyle katıldı ve Yılın Satış Ödülleri 7 ayrı kategoride verildi.


Ödül kazananlar


Hedefleri Aşma kategorisinde Anadolu Hayat Emeklilik’ten Birkan Cemil Cano hedefini yüzde 278 oranında gerçekleştirerek birinci oldu. Cano, yıl boyunca 669 adet kişisel satış gerçekleştirdi.

Mersin ve Adana’da hizmet veren Groseri Marketler Zinciri, müşterilerinin satın aldığı ürün hakkında bilgi istemesi üzerine, veteriner hekime kadar tüm bağlantıları kurarak Müşteri Memnuniyeti ödülünün sahibi oldu. Sadık Grup Konya Şube Müdürü Salih Serkan Süngü ise toplu araç tanıtımları projesiyle ödüle layık görüldü. Konya çevresinde tanıtım turları düzenleyen Süngü’nün projesiyle Sadık Otomotiv Grubu yüzde 13’lük pazar payını 2006’da yüzde 26’ya çıkararak satışlarında yüzde 100’ün üstünde artış gösterdi.

Vaillant’ın Müşteri Temsilcisi Selçuk Demiriz İletişim kategorisinde, Sonax Genel Müdür Yardımcısı Turgut Yüksekdağ ise “Sonax’la Otomobilinizde Koruma Altında Hayatınz da” kampanyasıyla Yenilikçi Öneriler Getirme kategorisinde ödülün sahibi oldu. Car Care sektöründe bir ilke imza atarak Sonax’ta otomobilini yaptıran tüm müşterilere Medline ve Back-Up güvencesi sunan şirket 2003’ten bu yana sürdürdüğü iletişim çalışmaları ve işbirlikleriyle yurtdışına açılan tek oto bakım şirketi oldu. Art Lojistik Satış Operasyon Yöneticisi İlyas Temel Şafak Kişisel Gelişim dalında birinci olurken, Philip Morris Satış Organizasyon Geliştirme Departmanı Uzmanı Ersin Denizseven ve Yel değirmeni Proje Grubu Adapazarı’ndaki engelli parkıyla Sosyal Sorumluluk dalında birinci oldu.

Ayrıntıları burada bulabilirsiniz.

İlgili haber:
Geçen yılın en iyi satışçıları

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.