2007 Türk sporu sponsorluk ödülü Beko’nun

Arçelik A.Ş.’nin lider markası BEKO, 2007 yılı içerisinde spora katkıları ile...

04.06.2008 - 14:58 | MediaCat

Arçelik A.Ş.’nin lider markası BEKO, 2007 yılı içerisinde spora katkıları ile, T.C. Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından “Spor Organizasyonu Sponsorluğu” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Arçelik A.Ş., BEKO markasıyla, T.C. Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından 2007 yılı içerisinde yapılan sponsorluk projeleri arasında “Spor Organizasyonu Sponsorluğu” dalında ödülün sahibi oldu.

2007 yılı içerisinde spora sponsorluk yapan kurumların sponsorluk projelerini ödüllendirerek kurumları onurlandırmak ve yeni sponsorluklar için teşvik etmek amacını taşıyan “II.Türk Sporu Sponsorluk Ödülleri”, – Sporcu sponsorluğu, Milli Takım Sponsorluğu, Spor Federasyonu sponsorluğu, Spor organizasyonu sponsorluğu , Spor tesisi sponsorluğu, Gençlik ve Spor Kulüpleri Sponsorluğu ve Türk Sporuna Katkı Ödülü – kategorilerinde dağıtılıyor.

Koç Topluluğu’nun temel değerleri olan gençlik, yenilikçilik, liderlik ve dinamizmini taşıyan Beko Markası, bu değerleriyle tüketicilerine ulaşmayı hedefleyerek, 2006-2007 ile 2009-2010 sezonları kapsayan 4 yıllık bir anlaşma kapsamında Türkiye Basketbol Ligi’nin dört yıl boyunca sponsorluğunu üstlendi. BEKO markası ve Basketbol Federasyonu arasında oluşan bu uzun soluklu güç birliği, NBA başta olmak üzere, hem yurt içinde hem de yurt dışında ülkemizi gururla temsil eden oyuncuların yetişmesine büyük katkı sağlamaktadır.

Türkiye’de sporu geniş kitlelere yaymak, sevdirmek ve gelişimini sağlamak amacıyla spora yıllardır destek veren Arçelik A.Ş., BEKO markasıyla, her yıl düzenlenen “All Star” etkinliğine ev sahipliği yapmakta; basketbol severler ve antrenörlerin oylarıyla belirlenen Beko Basketbol Ligi “Yılın Oyuncusu” seçimi etkinliğine de destek vermektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.