MediaCat

13. MIXX Awards Türkiye kazananları belli oldu

Bu yıl 22 kategoride 739 başvurunun kaydedildiği MIXX Awards Türkiye’de 162 başvuru ödüle kavuştu.

13. MIXX Awards Türkiye kazananları belli oldu

İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından bu yıl 13’üncü kez düzenlenen MIXX Awards Türkiye‘de ödüller sahiplerini buldu.

Reklamların, dijital mecralar ve uygulamalar üzerinden yenilikçilik, performans ve yaratıcılık kapsamında değerlendirilerek ödüllendirildiği yarışma kapsamında bu yıl 22 kategoride gerçekleşen 739 başvuru ve 431 kampanya arasından 162 başvuru ve 55 kampanya ödüllendirildi.

13. MIXX Awards Türkiye Yılın En İyisi Ödülü “Görülmemiş Teklif” kampanyasıyla Biryudumkitap ve VMLY&R İstanbul’a takdim edildi. Sahibinden.com Özel Ödülü’nün kazananı ise “Turkcell TV+ & Sahibinden F1 Viral İlan” kampanyasıyla Turkcell ve Mindshare oldu.

IAB Yönetim Kurulu Başkanı Burak Ertaş, yarışmanın bu yılki performansını şu sözlerle değerlendirdi: “MIXX Awards Türkiye ülkemizde dijital pazarlama iletişimi alanında büyük emeklerle ortaya konulan işlerin değerlendirildiği önemli bir organizasyon. Bu sene aldığımız 739 başvuru ise sektörümüzün üretkenliğinin artarak devam ettiğinin önemli bir göstergesi. Tüm yıl büyük emeklerle hazırlanan çalışmaları titizlikle inceleyen jüri üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. 13. MIXX Awards Türkiye’ye başvuran ve ödül almaya layık görülen bütün işlerin marka, ajans, yapım ve yayında görevli ekiplerini de gönülden tebrik ediyorum.”

13. MIXX Awards Türkiye kazananlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.