13. Genç AKADEMİ başlıyor

Etkinlik 23 - 24 Aralık'ta MEB Şura Salonu'nda gerçekleşecek.

29.11.2017 - 08:50 | MediaCat

13. Genç AKADEMİ başlıyor

“Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından düzenlenen ulusal öğrenci sempozyumu Genç Akademi 13’üncü kez siyaset, iş ve medya dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Her yıl Türkiye genelinde 73 üniversite ve 81 bölümden yaklaşık 1.300 katılımcıyla hayat bulan Genç AKADEMİ bu yıl QNB Finansbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, Doğuş Yayın Grubu Başkanı Erman Yerdelen, Bosch Ortadoğu ve Türkiye Başkanı Steven Young, Kişisel Marka Uzmanı Rüzgar Mira Okan, Seri Girişimci Hakan Baş gibi konuşmacıları ağırlayacak.

13. Genç AKADEMİ başlıyor

QNB Finansbank (Daimi Sponsor), Başöz Enerji (Altın Sponsor), Şişecam (Altın Sponsor), Unilever (Gümüş Sponsor), Colgate Palmolive (Gümüş Sponsor), Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri (Gümüş Sponsor), Bosch (Gümüş Sponsor), PMI (Gümüş Sponsor), L’Oréal (Gümüş Sponsor), Allianz (Gümüş Sponsor), Avivasa (Destek Sponsoru), Doğuş Yayın Grubu (Medya Sponsoru) ve MediaCat (Medya Sponsoru) sponsorluğunda gerçekleşecek 13. Genç AKADEMİ hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

23 – 24 Aralık 2017’de MEB Şura Salonu’nda gerçekleşecek etkinliğe katılmak için biletlerini BKM Express kullanarak alacak ilk 300 kişi yüzde 50 indirim fırsatı kazanacak. Şehir dışından gelecek katılımcılara farklı konaklama seçeneklerinin sunulduğu etkinlik hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.