MediaCat

13 dünya yıldızı futbolcudan rüya takımı

Samsung, Galaxy 11 futbol takımını açıkladı.

13 dünya yıldızı futbolcudan rüya takımı

Samsung Electronics, dünya çapındaki pazarlama kampanyası “Galaxy 11”de rol alacak 13 dünya yıldızı futbolcudan oluşan takımı, özel bir tanıtım filmiyle açıkladı. ‘Galaxy 11: Başlangıç’ adıyla, her oyuncunun takıma katılma hikayesini anlatan, 4 dakika uzunluğundaki video, sinema formunda hazırlandı.

Samsung Electronics Uluslararası Pazarlama, BT & Mobil Bölümü Başkan Yardımcısı Younghee Lee, ‘Galaxy 11: Başlangıç’ ile ilgili olarak; “Dünya çapında, birinci sınıf futbolculardan oluşan bir ‘rüya takım’ oluşturduk. Bu takımı ‘Galaxy 11’ kampanyasına dahil etmek ve bu öyküyü farklı kanallarla Galaxy cihazlar üzerinden hayata geçirmek amacıyla bu kampanyayı hayata geçirdik.” dedi.

Haftalarca süren spekülasyonlar ve Kasım – Aralık aylarında sayısız oyuncunun adının medyada telaffuz edilmesinin ardından, Samsung Mobile, dünyanın farklı bölgelerinden futbolun en yetenekli isimlerini içinde barındıran ‘Galaxy 11’ takımını açıkladı. Yaklaşık 200 milyon taraftarın sosyal medyada takip ettiği kampanya çerçevesinde, Galaxy 11 takımının her bir üyesi taraftarlara, “gezegeni futbol kurtaracak” tezini kanıtlamak amacıyla, proje kapsamında en yeni bilgileri ve özel içerikleri sunacak.

Galaxy 11 takımında şu isimler yer alıyor:

Teknik Direktör
Franz Beckenbauer (Almanya)

Takım Oyuncuları
Lionel Messi (Arjantin; Kaptan)
Mario Götze (Almanya)
Oscar dos Santos (Brezilya)
Wu Lei (Çin)
Stephan El Shaarawy (İtalya)
Victor Moses (Nijerya)
Radamel Falcao (Kolombiya)
Lee Chung-Yong (Güney Kore)
Iker Casillas (İspanya)
Wayne Rooney (İngiltere)
Landon Donovan (ABD)
Aleksandr Kerzhakov (Rusya)
Cristiano Ronaldo (Portekiz)

[youtube]http://youtu.be/EC-zB2aSXXM[/youtube]

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.