Kırmızı Ödülleri başlıyor

12'ncisi düzenlenecek yarışma, başvuruları 17 Mart Salı günü kabul etmeye başlayacak.

12.03.2015 - 17:55 | MediaCat

Kırmızı Ödülleri heykelcik

Reklamda yaratıcılığı özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının, öğrencilerin ve reklamverenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacıyla 2003 yılından bu yana düzenlenen Kırmızı’nın ödül töreni bu yıl Mayıs ayı sonunda düzenlenecek.

12’nci Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri‘nde, 1 Mayıs 2014-30 Nisan 2015 tarihleri arasında ilk kez yayınlanmış reklamlar yarışacak. Toplam 44 kategori içeren, katılımcıların kategori birinciliği Kırmızı, büyük ödül Kıpkırmızı için yarışacağı yarışmanın son başvuru tarihi 4 Mayıs Pazartesi olarak belirlendi.

Bugüne kadar 500’den fazla firma ve 10 binden fazla reklamın yarıştığı, 150’den fazla reklamcının jüride görev üstlendiği Kırmızı’da bu yıl birçok ilk gerçekleştirilecek.

Kırmızı Bölge ve Kırmızı reklam ajansları aynı kategorileri başlıklarında başvuruda bulunacak

Kırmızı Ödülleri başlıyorGeçtiğimiz yıl itibarıyla ödül törenleri birleştirilen Kırmızı Bölge ve Kırmızı’ya katılan reklam ajansları, bu sene aynı kategori başlıklarında başvuruda bulunacak. Kırmızı Bölge’ye başvuran ajansların zengin ve farklı çalışmaları, gösterdikleri yüksek performans sebebiyle alınan kararla jüri sistemi de yenilendi. Bölge jürisi; Adana, Ankara, Antalya, Bursa ve İzmir’den ikişer reklam yaratıcısı, yine bu beş kentten reklamverenler temsilcisi ve Kırmızı jürisinden 4 kişinin katılımıyla oluşturuldu.

Dijital kategoriler genişletildi

Dijital Entegrasyon dalında bu yıl 6 kategoride ödül verilecek. En İyi Dijital Entegrasyon, En İyi Sosyal Mecra Entegrasyonu, En İyi Tablet Reklam Uygulaması, En İyi Mobil Reklam Uygulaması, En İyi 360˚ Dijital Reklam Uygulaması’nın yanı sıra bu yıl ilk defa En İyi Video Entegrasyonu kategorisinde de ödül verilecek.

Üç yeni kategori eklendi

En İyi Sağlık İletişimi, En İyi Video Entegrasyonu ve En İyi İçerik Pazarlama kategorilerinin eklendiği 12. Kırmızı Ödülleri’ne, ilk defa basın entegrasyonu zorunlu olmayan bir kategori eklendi. “En İyi İçerik Pazarlama” kategorisinin başvurularında herhangi bir basılı yayın organında yer almış olma şartı aranmayacak.

“22. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Afiş Yarışması”

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 22’nci Uluslararası Altın Koza Film Festivali‘nin resmi afişi, 12’nci Kırmızı Ödülleri kapsamında seçilecek. Katılımı tüm iletişim profesyonellerine açık olan bu kategorinin birincisi 30 bin liralık para ödülünün de sahibi olacak. Kırmızı Bölge ve Kırmızı jürisinin karmasının yanı sıra festival yetkililerinin de yer alacağı özel bir jüri tarafından değerlendirilecek olan bu kategorinin son başvuru tarihi de 4 Mayıs olacak. Adana Büyükşehir Belediyesi ile gerçekleştirilen bu işbirliği kapsamında ayrıca 22’nci Altın Koza Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması’nın resmi afiş tasarımı da bu yılın Genç Kırmızı brief konusu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.