11. ADhere Reklamcılık Günleri başlıyor

Etkinlik 18 - 19 Kasım'da Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.

02.11.2017 - 16:41 | MediaCat

13. ADhere Reklamcılık Günleri başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen ADhere Reklamcılık Günleri 18 – 19 Kasım 2017’de Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

11. ADhere Reklamcılık Günleri başlıyor

Reklam dünyası hakkında bilgi sahip olmak isteyen öğrencileri sektörün önemli isimleriyle buluşturan etkinlik Puhu TV sponsorluğunda düzenlenecek. Thaat’s It! Kurucusu ve CSO’su Haluk Sicimoğlu, Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı Arda Erdik, Jingle Jackson Kurucusu Emre Irmak, Depo Film Kurucusu Ender Sevim, Istanbuldogz Film Direktörü ve Gerrit Rietveld Academie Amsterdam Grafik Tasarımcısı Tunç Topçuoğlu, TBWA \ISTANBUL CCO’su İlkay Gürpınar, BBDO Reklam Ajansı Kreatif Direktörü Erdinç Mutlu, Y&R CEO’su ve Reklamcılar Derneği Saymanı Arzu Ünal gibi isimlerin katılacağı ADhere Reklamcılık Günleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.