Zer A.Ş.’de genel müdür değişimi

Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı/Paro ve Zer A.Ş.'de genel müdürü değişikliğine gidildi. Tanı/Paro'nun yeni genel müdürü...

15.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Müşteri ilişkileri yönetimi , müşteri sadakat programları ve birebir iletişim konularında, önde gelen marka ve kurumlara hizmet sunan Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı/Paro’nun yeni genel müdürü Engin Oytaç oldu.

Engin Oytaç, 10 Eylül 2009 tarihinde yeni görevine başladı.

Tanı / Paro’da sürdürdüğü görevi Engin Oytaç’a devreden Tuğrul Fadıllıoğlu ise, Koç Topluluğu şirketlerinden Zer A.Ş.’de Genel Müdür olarak görevine devam edecek.

1972 doğumlu Engin Oytaç, University of Washington’da Ekonomi Bölümünden mezun olduktan sonra, 2001 yılına kadar, Seattle’da bilgi işlem sektöründe Data IO ve Aris Corporation gibi şirketlerde pazarlama, ürün geliştirme ve iş geliştirme görevlerinde yer aldı. Temmuz 2002’den bu yana Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş Genel Müdür Yardımcılığını (Satış-Pazarlama) üstlenen Oytaç, görevine Genel Müdür olarak devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.