ZAPPA New Business Marketing’in başına yeni isim

Medya Satınalma / Planlama ve Dijital Çözümler alanında faaliyet gösteren ZAP Medya ailesine, ZAPPA New Business Marketing'in başına...

10.10.2007 - 17:58 | MediaCat

Medya Satınalma / Planlama ve Dijital Çözümler alanında faaliyet gösteren ZAP Medya ailesine, ZAPPA New Business Marketing’in başına Vedat Karabulut getirildi.

Satış ve Pazarlama sektöründe deneyimli olan Vedat Karabulut,İş hayatına Turizm Sektöründe başladı. Karabulut 2002 Yılında Turizm sektöründen ayrılarak Ntvmsnbc ve Ntv Radyolar Satış Müdürlüğü görevinde bulundu. 2007 yılında Ebay Türkiye’de Satış ve Pazarlama direktörlüğü görevini üstlendi.

1970 Almanya doğumlu Vedat Karabulut,Lise eğitimini Yurtdışında ve Türkiye’de Ticaret ve Turizm Eğitimi gördü. İş yaşamına Turtel Side Tatil Köyünde Resepsiyonist olarak başladı.Mövenpick Hotel,Princess Hotel,The Marmara ve Hilton İstanbul’da çeşitli pozisyonlarda bulundu ve Yöneticilik yaptı.Ntvmsnbc ve Ntv Radyolar bölümünde Satış Müdürlüğü yaptıktan sonra Ebay Türkiye’ye katılarak Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.