Yurtiçi Kargo’dan yeni bir hizmet

Yurtiçi Kargo’nun yeni ürünü "Yurtiçi Gün Tercihli" ile gönderiler alıcının...

15.07.2008 - 15:09 | MediaCat

Yurtiçi Kargo’nun yeni ürünü “Yurtiçi Gün Tercihli” ile gönderiler alıcının müsait olduğu zamanda teslim ediliyor, istenmesi durumunda SMS yolu ile alıcıya uygun olduğu zaman sorulabiliyor.

Türkiye’nin ilk kargo şirketi ve sektörün lideri Yurtiçi Kargo, tüketicilerin hayatına onların işlerini kolaylaştıracak yenilikçi hizmet ve ürünlerle değer katmaya devam ediyor. Yurtiçi Kargo tarafından hizmete sunulan yeni ürün, “Yurtiçi Gün Tercihli” ile “kargom, ben evde / işte yokken gelmiş” cümlesi tarihe karışıyor.

Yurtiçi Kargo Gün Tercihli ürününü kullanan göndericiler, teslimat için alıcının uygun olduğu günü seçebiliyor. İstendiği takdirde Yurtiçi Kargo alıcının cep telefonuna göndereceği bir SMS ile, teslimat için tercih ettiği günü alıcısına sorup, seçilen günde kargoyu ulaştırıyor.

Bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin, kargonun standart teslim tarihi alıcıya uygun değil ise takip eden 5 iş gününden birini, sözlü belirtmeleri, ya da alıcıya SMS yolu ile sorulmasını istemeleri yeterli olacak.

SMS ile bilgi verme nasıl oluyor?

Kısa Mesaj (SMS) ile alıcıdan bilgi istenmesinin talep edildiği durumlarda, Yurtiçi Kargo alıcıya bir mesaj gönderiyor ve alıcının bu mesajda yer alan fatura seri-sıra no ve tercih ettiği günün önündeki rakamı, başına TT ekleyerek “5465” Turkcell kısa numarasına göndermesi yeterli oluyor.

Yurtiçi Gün Tercihli ürününde bir seferde 50 kg / ds limiti dahilinde 2 adede kadar gönderi yapılabiliyor. Tercihli ürünler sadece adres teslime gidilen noktalar ile adrese teslimi belirli günler ile sınırlandırılmamış noktalarda kullanılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.