MediaCat

YouTube canlı yayına başlıyor

Ülkemizde halen yasaklı olan YouTube, bir yandan tasarımını yenilerken diğer yandan ciddi adımlar atmaya hazırlanıyor…

YouTube canlı yayına başlıyor

Ülkemizde halen yasaklı olan YouTube, bir yandan tasarımını yenilerken diğer yandan ciddi adımlar atmaya hazırlanıyor. YouTube Store ile film kiralayan Google’ın video servisi şimdi de canlı yayın hizmeti için test sürüşünde.

Yapılan açıklamaya göre YouTube canlı yayın servisini hayata geçirmek için 2 günlük bir test süreci başlatmış durumda. Daha önce biri U2 konseri olmak üzere birkaç canlı yayın denemesi yapan YouTube, bu 2 günlük süreçte tüm kanal sahiplerinin canlı yayın yapılabilmesine imkan tanıyacak. Anlık yorumlar ile de programlara etkileşimli bir hava katacak.

İlk denemelerde Howcast, Next New Networks, Rocketboom ve Young Hollywood YouTube’u destekleyen iş ortakları olacak. YouTube’un canlı yayın programları ise aşağıda da yer alan “Live On YouTube” adlı listeden takip edilebilecek. Bu çıkışıyla Ustream ve Livestream gibi servisleri karşısına alacak YouTube’un Google Tv kurulumu ile yakında oturma odalarına da gireceğine şüphe yok.

webrazzi.com

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.