Efe Rakı, dünya markası olmaya göz kırpıyor

“Efe Klasik”, “Efe Yaş Üzüm”, "Kara Efe", “Efe Organik”, "Sarı Zeybek", "Çilingir" markaları ile tüketicileri ile buluşan...

14.09.2010 - 00:00 | MediaCat

“Efe Klasik”,  “Efe Yaş Üzüm”, "Kara Efe", “Efe Organik”, "Sarı Zeybek", "Çilingir" markaları ile tüketicileri ile buluşan Efe markası Turquality Marka Destek Programı kapsamına alındı. Efe Rakı Turquality kapsamında desteklenen ilk yüksek alkollü içecek firması oldu. Konu hakkında bilgi veren Efe Alkollü İçecekler CEO’su Egemen Demirtaş, geleneksel Türk içkisi olan rakının ilk kez uluslar arası alanda marka olarak desteklenmesinin sevindirici olduğunu belirtirken şunları söyledi : “Turquality, Türk ürünlerinin uluslar arası pazarda markalaşması için anahtar görevi yapan ve son derece profesyonelce yönetilen bir destek programı. Efe’nin bundan sonra dış pazarlarda daha güçlü bir şekilde Türkiye’yi başarıyla temsil edeceğine inanıyoruz. Bu yıl Efe Yaş Üzüm Rakısı’nın dünyanın en prestijli içki yarışmalarından biri olan San Francisco World Spirits Competition’dan çift altın madalya ile dönmesi Efe’nin ürün kalitesi ve marka olarak potansiyelini gösteriyor.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.