Youth Republic’te yeni atama

Youth Republic, yeni Müşteri Hizmetleri Direktörü Seden Gürcü ile uzman kadrosunu genişletiyor.

24.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Youth Republic, yeni Müşteri Hizmetleri Direktörü Seden Gürcü ile uzman kadrosunu genişletiyor.

Uzman kadrosunda 65 kişi çalışan ve 3000 kişilik gençlik network’unu yöneten Youth Republic, son dönemde odaklandığı büyümeye yönelik faaliyetleri kapsamında uzman kadrosunu genişletiyor. Gençleri hedefleyen markalara yönelik iletişim hizmetleri veren Youth Republic Grubu, Seden Gürcü’yü yeni VP/Client Services Director olarak bünyesine kattı.

Seden Gürcü Celal Bayar Üniversitesi İşletme ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, London School of Economics and Political Sciences (LSE)’da “Uluslararası İş Stratejileri” ve Worcester University’de “Liderlik ve Yönetim” üzerine yüksek eğitimi aldı. İş hayatına Sabancı Holding Strateji ve İş Geliştirme departmanında ve yine Boyner Holding’te Strateji ve İş Geliştirme departmanında edindiği Management Trainee tecrübeleri ile başladı.

2004 yılı başında Leo Burnett İstanbul’da P&G ve GM markalarından sorumlu marka yöneticisi olarak pazarlama iletişimi faaliyetlerinden sorumlu oldu. Ardından McDonald’s ve Kellogg’s gibi global markaların pazarlama ve reklam faaliyetlerinden sorumlu marka direktörü olarak marka iletişimi ekiplerini yönetti.

2008 Haziran ayından 2011 Mayıs ayına kadar Monster.com yönetiminde yer aldı ve pazarlama direktörü olarak çalıştı. Seden Gürcü 2011 Mayıs ayından itibaren Youth Republic’te VP/Client Services Director olarak çalışma hayatına devam ediyor.

Geçtiğimiz yılı büyümeyle kapatan Youth Republic Grubu, bu yılın ilk çeyreğinde de, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 30 büyüdü. Youth Republic’in müşteri portföyünde Vodafone, Kraft, Unilever, Avon, Philip Morris gibi global markaların yanı sıra Finansbank, Ülker, Sabancı, Akkök gibi yerel markalar da yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.