Young Lions Türkiye elemeleri başladı

Kazananlar cuma günü gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacak.

20.05.2019 - 13:25 | Gönül Hadımlı

Young Lions Türkiye elemeleri başladı

Bu yıl Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin Türkiye temsilciliğini üstlenen MediaCat, Reklamcılar Derneği, Reklamverenler Derneği ve Reklamcılık Vakfı işbirliğinde, Akmerkez ve Getty Images desteğiyle, festivalin 30 yaş ve altındaki gençlerin yaratıcılığını değerlendirdiği Young Lions‘ın Türkiye elemeleri bugün başladı.

Genel bilgilendirme sırasında Film ve Dijital kategorilerinde 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk tecrübelerini paylaşarak yarışmacılara destek olurken, Film kategorisinin jüri başkanı Medina Turgul DDB Yönetici Yaratıcı Yönetmeni Kurtcebe Turgul ve PR kategorisinin jüri başkanı Artı İletişim Yönetimi Yönetici Ortağı Esra Şengülen Ünsür de kategorilerin brief’lerini verdi.

Dijital kategorisinin jüri başkanı R/GA Genel Müdürü Ömür Kula ve Medya kategorisi jüri başkanı Mindshare CEO’su Bülent Yar ise kendi kategorilerinin brief’lerini yarın yarışmacılarla paylaşacak. Tüm kategorilerin kazananları perşembe günü gerçekleştirilecek jüri değerlendirmelerinin ardından kesinleşmeye başlayacak ve cuma akşamı düzenlenen ödül töreninde Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nde dünyanın dört bir yanından gelen işlerle yarışma imkânı kazanan ekip açıklanacak.

Tüm yarışmacılara başarılar dileriz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.