Yonja Media Group İstanbul Ekibini Genişletiyor

Türkiye'nin lider online sosyal ağı Yonja.com'u bünyesinde barındıran Yonja Media Group (YMG), İstanbul ofisine bağlı satış, servis ve pazarlama ekibini...

03.09.2007 - 11:33 | MediaCat

Türkiye’nin lider online sosyal ağı Yonja.com’u bünyesinde barındıran Yonja Media Group (YMG), İstanbul ofisine bağlı satış, servis ve pazarlama ekibini genişleteceğini açıkladı. Bu genişleme ile birlikte şirket hızla artmakta olan müşteri portföyüne ve onların sürekli büyüyen ihtiyaçlarına daha verimli şekilde hizmet etmeyi amaçlıyor. Büyüyen ekip gücü ayrıca, kurumun müşteri portföyünü, grubun en dikkat çeken ürünlerinden olan Yonja.com, Nolyo.com ve 7inci.com arasında en verimli şekilde paylaştırarak, Yonja Media Group’u öne çıkaracak ve diğer tüm reklam ajanslarına tanıtacak.

Yonja Media Group’un kurucusu ve CEO’su Kerim Baran: “Türkiye’de internet pazarı geliştikçe, biz de İstanbul ekibimizi genişletmenin kullanıcılarımıza, birlikte çalıştığımız ajanslar ile kurumsal müşterilerimize ve kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermek adına gerekli olduğunu düşünüyoruz. 21. yüzyıl boyunca etkisini ve gücünü koruyacak bir medya şirketi yaratmak için çalışıyoruz. İstanbul ekibimizin gücü bu amaca ulaşmakta çok önemli bir faktör olacaktır.” diyor ve ekliyor: “İstanbul ekibinin büyümesi kullanıcılarımıza verdiğimiz önemi birlikte çalıştığımız reklam ajanslarına ve müşterilerimize de verebilmemiz amacıyla tasarlanmıştır. Genişletilmiş YMG ekibi direkt müşteri ve ajans ilişkilerimizi aktif olarak yönetecektir.”

Kerim Baran: “ Açık pozisyonlar için uygun adayları işe alıp, organizasyonumuz içerisinde kendilerini geliştirmelerine fırsat veriyoruz. Ekibimize katılacak zeki, motivasyonu yüksek, enerjik arkadaşlar arıyoruz.” diyor ve ekliyor: “Türkiye’de ve global pazarda medyanın geleceğini belirleyen bir firmanın parçası olabilmek bir çok genç profesyonel için heyecan verici bir fırsat.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.