YMG’den periyodik ölçümleme adımı

YMG yayıncılık alanında yeni bir marka olarak hayatımıza girmiş olmasına rağmen, sektördeki deneyimi uzun yıllara dayanmaktadır...

24.11.2008 - 14:19 | MediaCat

YMG yayıncılık alanında yeni bir marka olarak hayatımıza girmiş olmasına rağmen, sektördeki deneyimi uzun yıllara dayanmaktadır. Bünyesinde barındırdığı prodüksiyon, reklam pazarlama ve PR şirketleri ile reklam verenlere paket çözümler sunmaktadır.

Şu anda 51 ilde 55 yerel TV kanalına saat 14.00–18.00 arasında ortak yayın yapan YMG, 2009 yılında yayın ağına 100’ün üzerinde yerel radyo, 1 adet internet haber portalı ve yine 100’ün üzerinde yerel gazeteyi de katarak Türkiye’nin en geniş medya networküne sahip olmayı hedeflemektedir.

Böylece reklam verenler, networkte bulunan bütün mecralara tek elden en ekonomik ve etkin şekilde ulaşıyorlarken, internet üzerinden istedikleri zaman medya planlarının uygulanıp uygulanmadığını kontrol edebilecekler.

Ayrıca, YMG’nin geliştirdiği ortak yayın platformu ile alışılagelmiş satın alma sistemleri yerine yerel medyada istikrarlı bir fiyat politikası hedeflenmektedir.

Sektörün en önemli eksikliklerinden biri olan ölçümleme konusunda da bugüne kadar yapılmamış bir şeyi yaparak, periyodik ölçümleme yapılması ile ilgili bir adım atmıştır. Böylece sektörün standartları çok daha yükseklere taşınacak ve reklâm verenlerin güven sorunu da önemli ölçüde çözülmüş olacaktır.

Sektöre yeni bir soluk getiren YMG (Yerel Medya Grup), reklâm verenlere ana mecralarda faaliyet gösteren yüzlerce yerel yayıncıya en kolay şekilde tek elden ulaşma imkânı sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.