Radyonun yıldızları birinci haftayı rekorla bitirdi

Radyo Yayıncıları Derneği RAYAD'ın 5. sini düzenlediği Radyonun Yıldızları'08 Dinleyici Oylaması birinci haftayı rekor oy sayısıyla bitirdi...

24.11.2008 - 14:03 | MediaCat

Radyo Yayıncıları Derneği RAYAD’ın 5. sini düzenlediği Radyonun Yıldızları’08 Dinleyici Oylaması birinci haftayı rekor oy sayısıyla bitirdi. Şu ana kadar oylamada 22.319 kişi 117.930* oy kullandı. 15 Kasım’da başlayan oylama 6 hafta sürecek ve 31 Aralık’ta sona erecek.

Radyonun Yıldızları’08 Dinleyici Oylaması www.rayad.org.tr sitesi üzerinde gerçekleşiyor. İnternet üzerinden yapılan oylamada toplam 20 kategori oluşturuldu. Oylamada Türkiye çapında Ulusal, Bölgesel ve Yerel radyolar ve radyocular yer alıyor.

2008 yılının Radyo ve Radyo Yıldızları’nı dinleyiciler oylarıyla belirliyor. Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması bugüne kadar Türkiye’de radyo ve radyocuları kapsayan en geniş ve tek oylama. Oylamada her geçen yıl katılımcı sayısı artıyor.

Oylamanın bir diğer özelliği ise, kategoriler de “Radyonun Şarkı Yıldızı” ve “Radyonun Reklam Yıldızı” adaylarının da olması. RAYAD yönetimi ve dinleyiciler radyonun en önemli unsurlarından şarkı ve reklamları da böylece destekliyor ve ödüllendiriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.