Yılın yeşil projesini seçmek için son gün

MediaCat, Mart 2010 sayısında yayımlanmak üzere ‘Yılın Yeşil Projesi’ni belirliyor. Siz de sunulan listeden bir projeye oy vererek seçim sürecine katılabilirsiniz...

16.02.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat, Mart 2010 sayısında yayımlanmak üzere ‘Yılın Yeşil Projesi’ni belirliyor. Siz de aşağıda sunulan listeden bir projeye oy vererek seçim sürecine katılabilirsiniz.

Aşağıda sunulan liste iki aşamalı bir süreçle belirlendi. İlk aşamada 19 Kasım 2009’da gerçekleştirilen, pazarlama, reklam ve medya dünyasından birçok profesyonelin katıldığı MediaCat Marketing Forum’da, katılımcılara, açık uçlu olmak üzere, ‘Sizce 2009 yılında iş dünyasında başlatılan ya da ivme kazandırılan, daha yaşanabilir bir gelecek yaratmaya yönelik en başarılı yeşil proje hangisiydi?’ sorusu yöneltildi. İkinci aşamada aynı soru, yine açık uçlu bir şekilde MediaCat Online kullanıcılarına yöneltildi. Nihayet bu iki yoklamada en çok anılan yeşil projeler dikkate alınarak aşağıdaki liste oluşturuldu.

Araştırmanın bu son aşamasında ‘Yılın Yeşil Projesi’ni belirlemek üzere siz MediaCat Online kullanıcılarının değerli fikirlerini almak istiyoruz. Ana sayfamızda (sol üst köşede) bulunan anket bölümünde aşağıdaki projelerden birine oy vererek oylamamıza katılabilirsiniz. Nihai değerlendirme yapılırken tüm bu yoklama aşamalarında elde edilen sonuçlar birlikte değerlendirilecektir.

Yılın yeşil projesi adayları
1. 7 Bölgede 7 Orman (Koç)
2. 81 İle 81 Orman (İş Bankası)
3. Çevreci Bonus (Garanti)
4. Dumansız Hava Sahası
5. Hayata Artı (Coca-Cola)
6. Sakız Ağaçlarına Sevgi Aşılıyoruz (Falım)
7. Seyfi Solukal (Greenpeace)
8. Sınırsız Mavi (Yapı Kredi)
9. Sudaki Ayak İzimiz (Omo)
10. Yeşil Ekran (NTV)

Not: Şu anda sitemizde ‘Yılın Ürünü’, ‘Yılın Cingılı’ ve ‘Yılın Yeşil Projesi’ anketleri aynı anda yürütülmektedir. Anketler kullanıcılarımıza rastgele (random) bir şekilde sunulmaktadır. Bu nedenle oy vermek istediğiniz anketimizi ana sayfamızda göremediğiniz takdirde, sayfayı yenilemenizi (refresh) rica ediyoruz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.