MediaCat

Yılın reklamvereni Adidas

Adidas, 53. Cannes Lions Uluslararası Reklamcılık Festivali’nde dünyanın en prestijli reklamcılık ödüllerinden biri olan Yılın Reklamvereni ödülüne layık görüldü.

Yılın reklamvereni Adidas

Adidas, 53. Cannes Lions Uluslararası Reklamcılık Festivali’nde dünyanın en prestijli reklamcılık ödüllerinden biri olan Yılın Reklamvereni ödülüne layık görüldü. Ödülü, firmanın global pazarlamasından da sorumlu olan Adidas Başkanı ve CEO’su Erich Stamminger 24 Haziran gecesi düzenlenecek törende alacak.

Adidas markasının ödüle layık görülmesinin nedenleri olarak gösterişli, yaratıcı ve orijinal global iletişim yaklaşımı, yaşam tarzı trendleri üzerindeki belirleyici etkisi ve ürünlerinin sektöründe lider olması gösterildi. Adidas reklamları geçtiğimiz on yılda Cannes Lions Uluslararası Reklamcılık Festivali’nde, 11 tanesi geçtiğimiz yıl olmak üzere, toplam 34 ödüle layık görüldü.

Festivalin Sorumlu Başkanı Terry Savage ödülle ilgili yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz yıllarda da Adidas markası üstün başarıları nedeniyle Cannes’da birçok ödüle layık görüldü. Aldığı ödüller Adidas’ın yaratıcı sürecini ve çalışma tutkusunu gerçekten anlayan müşteriye bir armağandır” dedi.

Erich Stamminger ise ödülle ilgili yaptığı açıklamada, “Festival organizatörlerinin sektörümüzdeki en prestijli ödüllerden biri olan Yılın Reklamvereni ödülü için Adidas’ı seçmesinden onur duyduk. Bu işte birlikte çalıştığımız TBWA ve 180 Amsterdam’la yaratıcı sınırlarımızı daha da ileri götürmek, bizi müşterilerimize ulaştıracak güçlü ve yaratıcı yeni kampanyalar üretmek için yeni yollar arıyoruz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.