Yıldız Holding’te iki yeni atama

Ülker'in çatı kuruluşu Yıldız Holding'de, Uluslararası Satış & Pazarlama ve İş Geliştirmeden sorumlu Grup Başkan Yardımcılığı'na...

03.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Ülker’in çatı kuruluşu Yıldız Holding’de, Uluslararası Satış & Pazarlama ve İş Geliştirmeden sorumlu Grup Başkan Yardımcılığı’na Akram Nicholas Bikhazi, Çikolata Başkan Yardımcılığı’na Emin Özkan atandı.

Yıldız Holding’ten yapılan yazılı açıklamada, Uluslararası Operasyonlar Grup Başkanlığı’nda Uluslararası Satış & Pazarlama ve İş Geliştirmeden sorumlu Grup Başkan Yardımcılığı’na Akram Nicholas Bikhazi atandı. Suudi Arabistan Olayan Transport Group, Pepsi Cola, Frito Lay gibi uluslararası şirketlerde çeşitli üst düzey görevlerde bulunan Akram Nicholas Bikhazi, 2003 yılında transfer olduğu Indevco Group’ta Operasyonlardan ve Organizasyonel Verimlilik’ten sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Yıldız Holding Çikolata Başkan Yardımcılığı’na ise, Emin Özkan atandı. Koç Holding Finansal Koordinatör Yardımcısı, Procter & Gamble Marka Müdürü, Pamukbank Bireysel Bankacılık Bölümü Pazarlama Başkanı görevlerinde bulunan Özkan, Gillette Türkiye ve Ortadoğu’dan sorumlu Başkan Yardımcılığı ve son olarak Procter & Gamble Ukrayna Genel Müdürlüğü görevindeydi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.