Grup 7’ye yeni müşteri

Grup 7 İletişim Danışmanlığı, Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından...

03.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Grup 7 İletişim Danışmanlığı, Türkiye hazır giyim sektörünün önde gelen firmalarından Aydınlı Grup’a da stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı. Grup 7; Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. gibi ünlü markaların Türkiye ile birlikte 60’a yakın ülkede lisansörlüğünü yürüten Aydınlı Grup ve markalarına stratejik iletişim, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi ve pazarlama iletişimi alanlarında danışmanlık sunacak. Grup 7 aynı zamanda Solarkent ile inşaat sektörüne adım atan Aydınlı İnşaat’a da iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

1991 yılından beri faaliyet gösteren Grup 7’nin sürekli hizmet verdiği müşteriler arasında AÇEV, Allianz, Antis Kozmetik, DASK, Finansbank, Halkbank, Hayat Kimya, Koç Holding, Lily, Opet, Özyeğin Üniversitesi, Sağlıklı Tavuk Bilgi Platformu, Soyak, Türkiye Bankalar Birliği, Vestel, Visa, Wyeth, Zorlu Holding ve Zorlu Enerji gibi alanlarında önde gelen marka ve kuruluşlar yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.