Yıldız Holding’e Coca-Cola transferi

Ülker markasını bünyesinde bulunduran Yıldız Holding'in Global İnovasyon ve AR-GE Grup Başkanlığına Bilal Kaafarani atandı.

13.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Ülker markasını bünyesinde bulunduran Yıldız Holding’in Global İnovasyon ve AR-GE Grup Başkanlığına Bilal Kaafarani atandı.

Kaafarani, içecek dışı tüm kategorilerde Ülker’in yenilikçilik politikalarından ve araştırma geliştirme bölümlerinden sorumlu olacak.

BusinessWeek Dergisi tarafından dünyanın “25 Inovasyon Üstadı” arasında gösterilen Kaafarani, Yıldız Holding’e katılmadan önce Coca Cola’da Global Inovasyon ve Teknoloji Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

Michigan Wayne State Üniversitesinden Kimya Mühendisi olarak 1981 yılında mezun olduktan sonra profesyonel kariyerine P&G Cincinnati’de başlayan Kaafarani, kariyeri süresince Metal & Thermit, Health Care Industry, Tropicana Products, Kraft Foods, Fritolay, PepsiCo International ve The Coca Cola Company’de farklı görevler üstlendi.

Hurriyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.