Yenilikleriyle 3. Felis’e katılımlar başladı

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan MediaCat Felis Ödülleri için başvurular...

18.07.2008 - 15:17 | MediaCat

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan MediaCat Felis Ödülleri için başvurular 1 Temmuz’da başladı. 1 Temmuz 2007 – 30 Haziran 2008 tarihleri arasında yayınlanmış olan yaratıcı medya çalışmalarının değerlendirileceği Felis ödüllerinde bu yıl bir çok yeniliği de içinde barındırıyor…

Öncelikle ; katılım posta ile değil, www.mci.com.tr/felis adresinden yapılıyor. Bir yenilik de kategoriler de var. En İyi İnteraktif Medya Kullanımı adlı kategori, En İyi İnternet/İnteraktif Medya Kullanımı olarak yeniden adlandırıldı. Ayrıca, mobil medya mecrasının öneminin hızla artması üzerine, Felis’e En İyi Mobil Medya Kullanımı isimli yepyeni bir kategori daha eklendi. 3. Felis’in asıl yeniliği ise; “Yılın Felis Ajansları” isimli yepyeni bir ödül. Bu yeni ödül ile amaç; Felis’te kazanılan ödüllere verilen puanlar ile en yüksek puanı alan ilk üç ajansı “Yılın Felis Medya Ajansları” olarak belirlemek ve ödüllendirmek.

20 Eylül tarihinde yapılacak olan jüri değerlendirme toplantısının ardından 14 Ekim’de yapılacak olan ödül gecesinde kazananlar açıklanacak.

Detaylı bilgi için ;
www.mci.com.tr/felis

İletişim için:

İlkem Aslan (0212) 282 26 40 / 117

İlkemaslan@kapital.com.tr

Birce Arıcıoğlu (0212) 282 26 40 / 211

bircearicioglu@kapital.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.