İş Bankası The Banker sıralamasında 86. sırada

Türkiye İş Bankası, The Banker Dergisi tarafından hazırlanan 'Dünyanın En Büyük 1000 Bankası'...

18.07.2008 - 14:17 | MediaCat

Türkiye’nin en büyük özel bankası olan Türkiye İş Bankası, dünyanın en prestijli yayınlarından The Banker Dergisi tarafından hazırlanan ‘Dünyanın En Büyük 1000 Bankası’ sıralamasında ilk 100 içinde yer alarak 86. oldu

Türkiye İş Bankası, The Banker Dergisi’nin Temmuz 2008 sayısında yer alan ve 2007 yılı finansal konsolide mali tablolarına göre bankaların Ana Sermaye büyüklükleri dikkate alınarak yapılan “Dünyanın En Büyük 1000 Bankası” sıralamasında geçen seneye göre 16 sıra yükselerek 102. sıradan 86. sıraya yerleşti. 10,2 milyar Amerikan Doları tutarındaki Ana Sermaye toplamı ile İş Bankası, sıralamaya giren diğer Türk bankaları içinde de birinci sırada yer aldı.

Sıralamada 369 Avrupa bankasından 321’ini geride bırakan İş Bankası bu sonuç ile ana sermaye gücünü ve büyüklüğünü, uluslararası platformda da kanıtlamış bir finans kuruluşu olduğunu bir kez daha gösterdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.