MediaCat

Yenibiris.com’dan Facebook’ta iş arama fırsatı

Yenibiris.com’un yeni uygulaması insankaynaklari.com adaylara Facebook üzerinden profesyonel iş ağı oluşturarak en uygun işi en kısa sürede bulma fırsatı tanıyor.

Yenibiris.com’dan Facebook’ta iş arama fırsatı

Yenibiris.com, yeni uygulaması insankaynaklari.com ile sosyal paylaşım ağı Facebook üzerinden iş aramayı mümkün hale getirdi.

Bu uygulama sayesinde, Türkiye’de ilk defa adaylar, Facebook sayfaları üzerinden insankaynaklari.com uygulaması ile profesyonel bir profil oluşturarak iş ilanlarına kolay bir şekilde başvurma imkanına kavuşacaklar.

Ücretsiz olan uygulamada adaylar Yenibiris.com ya da Linkedin özgeçmişlerini uygulamaya aktararak iş ilanlarını inceleyip başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Üstelik profil gizlilik ayarlarını kullanarak özgeçmiş bilgilerinin ne kadarının gözükeceğine kendileri karar verebiliyorlar. İnsankaynaklari.com sayesinde adaylar bağlantıları üzerinden profesyonel profillerini zenginleştirdikleri gibi, diğer sosyal ağlardaki bağlantılarını da davet edebiliyorlar. Ayrıca, ikinci dereceden bağlantıların kullanılmasını sağlayan uygulama, adaylara şirketlerle olan bağlantılarını bulma fırsatı sunuyor. Uygulamaya, facebook.com/insankaynaklaricom veya www.insankaynaklari.com adreslerinden ulaşılabiliyor.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.